Wie weet hoe deze plant heet? Is ongeveer 40 cm hoog.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Vandaag ben mijn sleutelbos kwijtgeraakt met daaraan meerdere sleutels van binnendeuren. Ik woon in een oud pand (jaren 70 deuren van Nemef)
Toegevoegd na 2 minuten:
Dus om 13 uur slaat ze 3 keer, om 14 uur 4 keer enz.
Onlangs vergat ik mijn zwarte broek binnenstebuiten te keren voor ik ging strijken. Resultaat, een glanzende strijkstreep die ik er niet uit krijg.
Opnieuw wassen, in een badkamer vol stoom hangen, persen met een natte doek en strijkijzer, het helpt allemaal niet.
Het enige wat een beetje hielp, is behandelen met azijnwater, maar nog is de streep te zien.
Wie heeft dé gouden tip?
Deze groeit bij mij in de tuin en breidt zich heel makkelijk uit. Hij heeft nu wat te veel regen gehad, dus ziet er nu wat slap uit.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing