Is het normaal dat je elastiekjes om je slotjes verkleuren?
Ik heb pas slotjes gekregen en had roze elastiekjes en een doorzichtige bumper, maar nu zijn mijn elastiekjes oranje en mijn bumper neon geel. is dit normaal ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb pas slotjes gekregen en had roze elastiekjes en een doorzichtige bumper, maar nu zijn mijn elastiekjes oranje en mijn bumper neon geel. is dit normaal ?
Ik denk dat het moeilijk is, haar verven met krullen, dus wat moet ik nou doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing