Wat betekent het zwarte nummer onderaan een fles parfum? is dat een echtheids kenmerk ofzo?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 1 uur:
Mogen ook niet originele zijn....ivm het budget he?
;-)
ik heb een groot probleem met mijn haar
als ik naar buiten ga dan ontploft mijn haar!
ik weet dat het aan het vocht ligt
ik heb heeel veel dingen geprobeerd, het werkt wel maar niet als ik naar buiten ga! en een staartje bij mij ziet er lelijk uit.
ik weet echt niet wat ik moet doen
het liefst wil ik gewoon dun stijl haar want dat past bij me omdat ik lang haar heb maar hoe krijg ik dat zonder te vaak te stylen?
misschien kunnen jullie een heel goed middel adviseren of gewoon een tip om mijn haar styl (en dun?) te houden.
alvast bedankt!
Toegevoegd na 4 minuten:
haarlak helpt ook niet
het gaat alsnog ontploffen en ik ben dit zat
Toegevoegd na 9 minuten:
ik heb het heel vaak verdunt
als ik het verdun ontploft het nog erger omdat het onderste laag dun is en dan het bovenste dik.
ik ben een persoon met slijk haar type,
en ik zou juist graag golvend haar willen hebben ( voor meer volume )
als ik een permanent in zet gaat het heel erg veel krullen..
en als ik het ook verzorg..
maar ik wil juist krullen maar niet te veel zodat het alsnog op golvend haar lijkt..
en niet crully hair
heeft iemand tips ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing