Wie weet er een goedkoper alternatief voor Aveda damage remedy?
Heb het bij de kapper vandaan maar het is nogal prijzig... het is voor droog (lang, in mijn geval) haar dat het minder snel gaat pluizen.
Alvast bedankt!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Heb het bij de kapper vandaan maar het is nogal prijzig... het is voor droog (lang, in mijn geval) haar dat het minder snel gaat pluizen.
Alvast bedankt!
Ik was elke twee dagen met babyshampoo. Lang haar.
Ik gebruik eigenlijk nooit dagcreme en nachtcreme en ik doe ook nooit een gezichtsmaskertje.
's Ochtends was ik mijn gezicht met water en 's avonds haal ik het weinige make-up wat ik gebruik (oogpotlood en heel soms wat oogschaduw en mascara) er netjes af met een reinigingsdoekje en was ik mijn gezicht wederom met water.
Echt iedereen om me heen gebruikt allemaal van die smeerseltjes, omdat ze zeggen dat het goed is voor de huid. Persoonlijk leek mij dat een beetje onzin, maar aangezien iedereen er zo enthousiast mee bezig is (dagcreme, nachtcreme, maskertjes dus) begin ik te twijfelen?!
Wat als je als meisje/vrouw een mooi gezicht hebt maar niet de maten hebt die ze van foto modellen eisen.
Bestaat er zoiets als portret model?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing