Hoe duur zijn vans bij wearhouse??
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Als je spoelt opeens brand het heel erg in je mod gedurende 30 seconde .
Okay, de kleur vervaagt en is gwn lelijk, maar omdat er ook henna doorheen zit kan ik het niet eerst highlighten en daarna rood maken met verf, volg je het nog? Nou heb ik dus een probleem want ik kan niet een jaar wachten en met lelijk haar rondlopen tot het is uitgegroeid ..
Omdat ik op mijn 26e al grijs werd heb ik mijn haar jarenlang geverfd. Ik ben pas jarig geweest en ben nu op een leeftijd waarbij ik vindt dat mijn eigen kleur wel gezien mag worden, en ik ben eerlijk gezegd ook wel een keer zat van dat verven.
Probleem is dat ik altijd donkergekleurd ben geweest, dus radicaal naar mijn eigen grijze haarkleur gaan ben ik best wel bang voor. Ik heb mijn eigen kleur alleen nog maar gezien in de uitgroei, dus hoe het mij helemaal zou staan dat weet ik niet.
Hoe kun je geleidelijk deze overschakeling maken, en wat voor soort kapsel neem je hier dan bij? Want dat zul je dan toch ook moeten gaan aanpassen toch? Ik wil ook nog geen oudewijvenkapsel!
Ik ben 14 jaar en wil graag van blond haar naar bruin haar. Welk merk kan ik het beste gebruiken? Niet duurder graag dan 15,- . En ik wil het zelf doen, dus niet bij de kapper!
Toegevoegd na 32 seconden:
Ik wil dat mijn haar niet dood gaat! En ook zo min mogelijk beschadigt raakt.
Toegevoegd na 8 minuten:
Ik wil ook dat het er niet na 1 maand weer uit is.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing