Waar kun je het goedkoopst een PSV uitshirt voor heren kopen?
Ik hoorde dat van seizoen 10-11 in de uitverkoop is. Kun je die nu ook ergens goedkoop op internet krijgen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik hoorde dat van seizoen 10-11 in de uitverkoop is. Kun je die nu ook ergens goedkoop op internet krijgen?
Mijn vriend en ik willen graag beiden dezelfde tattoo.
We willen dus een unieke!!..Niet die iemand al heeft zeg maar.
Waar kan ik voorbeelden vinden om inspiratie op te doen??
Sites en/of tips zijn welkom.
Ik heb mn tante's haren geverft, ik heb wel handschoentjes gebruikt maar het is er een beetje doorheen gekomen. Het zit ook tussen mijn nageks dus het ziet er niet zo prachtig uit..
Ik heb nu al een tijdje een oorbel(zo'n diamantje), maar toen ik even keek of er nog wat viezigheid op zat, zag ik ineens dat het gedeelte van de oorbel wat in contact komt met mijn oor, echt zwart was!
Hoe kan dit, en wat kan ik er aan doen?
Ik was 18 x per week mijn haar is dit slecht? Want mijn haar word namelijk na en paar uur al vet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing