wat is het verschil tussen Weleda en dr. Hauschka en werkt het beter dan bijv. Chanel of Dior
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mode. Vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, online winkelen en winkels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
je kent ze wel uit 1001 nacht ... van die arabische puntslippers . Mijn oom (ja hij weer) heeft ooit een paar gekregen van een marokkaanse vriend maar die zijn echt opgelopen .
Is het mogelijk om deze slippers ergens hier te kopen ? (de luxe uitvoering)
vooral rond mijn ogen (waar ik de creme niet smeer!) houd ik dan vocht vast, met als gevolg wallen.
ook de rest van mijn gezicht houd dan vocht vast (beetje pafferig gezicht krijg ik dan)
Ik heb al verschillende soorten gebruikt, ook zonder oliën ed. maar bij alle het zelfde resultaat. mijn huid is gemend en heeft wel behoeft aan een goede vochtinbrengende creme. Ook slaap ik al met 2 kussen, wat schijnt te helpen tegen vocht vast houden in het gezicht.
Verder houd ik geen vocht vast bij mijn enkel of iets dergelijks.
Toegevoegd na 3 minuten:
Het helpt helaas ook niet als ik de crème ruim voor het slapen insmeer. verder heb ik geen vervelende huidreacties van de cremes die ik heb gebruikt.
Is er ook iemand in Nederland die zulke kettingen maakt?
http://www.etsy.com/shop/mncmoon?ref=seller_info
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing