Ik heb laats zon nix18 product besteld en ik ben minderjarig kan ik het dan gewoon ophalen met id?
Of krijg ik het dan niet mee
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Winkelen. Specifieke vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode, online winkelen en winkels vind je in één van de subcategorieën.
Of krijg ik het dan niet mee
Dit is een algemene vraag over alle voedingsmiddelen. Maar in dit specifieke geval gaat het om een blikje drinken.
Met de Jumbokaart natuurlijk wel.
Ik heb VVV cadeaukaart maar die accepteren zij niet. Ook kan ik m niet inruilen daar of ergens anders voor een kaart/bon die je wel in een supermarkt kunt besteden.
Ook heb ik nog een Primera keuze cadeaukaart maar Primera heeft geen Jumbo kaarten/bonnen. Volgens de medewerkster is er geen enkele kaart die je bij Primera koopt die je bij een supermarkt kunt besteden voor boodschappen.
Klopt dit?
Ik zie vanalles staan, de winkels mogen open op zondag maar zijn dat alleen op de 1e van de maand? Restaurants zijn alleen ‘s ochtends open? Iemand die precies weet hoe dit zit
Ik wil wat bestellen via bol en dat dan naar een ophaalpunt laten sturen. Maar ik wil niet dat er een factuur in de brievenbus zit. Dus mijn vraag is of er een factuur word gestuurd naar mijn huis?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing