Hoe heten die rollen waar je een hele boel armbanden om kan doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Winkelen. Specifieke vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode, online winkelen en winkels vind je in één van de subcategorieën.
Het is bijna carnaval en ik wil als piraat gaan, met zo'n gouden ring in mijn oor. Ik had van die neppe ringen, maar die was ik al vroeg op de avond kwijt.. Is het ook mogelijk om een gaatje te laten schieten en er dan een ringetje in te laten zetten? Deze mag er na een dag of 2/3 al weer uit en dan hoef ik ook geen oorbel meer.
Ik heb een paar ringen in een set gekocht, maar sommige zien er nogal goedkoop uit. Het is gewoon plastic, maar ze glimmen heel erg, waardoor het lijkt op van die goedkope plastic kindersieraden. Ik zou ze graag wat doffer willen maken. Weet iemand hoe?
Ik draag 1 bepaald merk BH. Door gewichtsverlies is maat 75E me te groot geworden, maat 75D is me te klein. Wat kan ik nu het best doen (zonder aan te komen) om weer een goed passende BH te dragen?
Ik wil een ketting voor iemand kopen.. En ik zag colliere stalen heren ketting, en stalen heren ketting gourmet. Maar wat is het verschil?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing