Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Winkelen. Specifieke vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode, online winkelen en winkels vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Zijn er kortere verlengstukjes dan 5cm voor BH's?

Het is een groot drama, BH's vinden.
ik draag nu 80E. Vorige maand had ik hiervan 3 BH's gekocht. Na 3 weken moest ik het sluitinkje al op zijn strakst zetten. (Hunkenmöller)
maar nou is 75F te krap. Met verlengstukjes komen de bandjes over de schouders onder mijn oksels en dat zit voor geen meter.
Deze zijn ongeveer 5 cm. Zijn er ook kortere stukjes? (ze moeten 3 sluitinkjes hebben)
Heeft iemand een andere oplossing? ik kan geen 75F aan.. maar een 80E rekt snel uit. De BH die ik nu aan heb heb ik 3 DAGEN geleden gekocht en is al zodanig uitgerekt dat ik hem op zijn meest strakke haakje moet doen.
(ik heb al een andere winkel geprobeerd, maar met hetzelfde resultaat)

Iemand anders een andere oplossing?

Toegevoegd na 2 uur:
Na aanleiding van de antwoorden:

heeft iemand dan een goede zaak in Eindhoven? (de prijs is niet van belang, ik ben bereid in dure lingerie te investeren, zolang ik er dan maar even mee vooruit kan)

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Mode
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing