Wie weet site voor winterjassen met een echte bontkraag?
T liefst niet te duur , italiaanse style is mag ook
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Winkelen. Specifieke vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode, online winkelen en winkels vind je in één van de subcategorieën.
T liefst niet te duur , italiaanse style is mag ook
Hallo,
Ik heb namelijk niet echt goeie kennis van stoffen oid, dus vandaar deze vraag.
Gaat nu om deze:
http://jackjones.nl/jack-jones/jackets/case-jacket/12070909,nl_NL,pd.html?dwvar_12070909_colorPattern=12070909_PortRoyale&forceScope=
Ik was op zoek op internet na een tailleband, voor onder jurken is dat mooier. Maar in mijn zoektocht vond ik ook de taillervormer.. Nu twijfel ik welke ik moet nemen .. want een taillevormer maakt meteen vorm in je figuur. Maar ik wil wel iets wat je buik slanker maakt. Dus mijn vraag is kortom: Maakt een taillevormer meteen je buik platter zoals de tailleband dat doet?
Zal aan mij liggen maar kan ze nergens vinden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing