Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Winkelen. Specifieke vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode, online winkelen en winkels vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Google analytics goed instellen?

Voor onze webshop hebben we al een werkende Google Analytics ingesteld. Dus aantal bezoekers, conversie etc is al zichtbaar. Nu wil ik ook andere dingen meten, zoals:

- Aantal kliks op banner naar externe site
- Aantal aanmeldingen nieuwsbrief
- Afgeronde contactaanvragen
- Kliks op youtubefilmpjes

1 - Welke code moet ik in de plaatsen?
2 - Wat moet ik aan de URLS aanpassen van de dingen die ik wil meten
3 - Wat moet ik dan nog instellen ing Google analytics? Doelen/gebeurtenissen enz.

SVP geen verwijzing naar de hulp van Google, want daar zie ik door de bomen het bos niet meer.

Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Waarom bieden juist fietsenmakers aan je schaatsen te slijpen?

Mij valt op dat veel fietsenmakers een bordje "Schaatsen slijpen" voor de deur hebben gezet. Sommige verkopen ook schaatsen.

Nu is schaatsenslijpen niet iets dat ik in eerste instantie bij een fietsenmaker zou verwachten: het gaat om een heel ander vervoermiddel en een heel andere onderhoudstechniek. Alsof een hijskraanmachinist aanbiedt mijn skiff (roeibootje) goed af te stellen.

Waarom doen juist fietsenmakers aan schaatsenslijpen? Wat is het verband?
 

avatar image
13 jaar geleden
in: Winkelen
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing