Wat betekent het als er bij een webshop "bezorgadres" en "factuuradres" staat. Als ik met iDeal betaal, wat betekent het factuuradres dan?
Ik dacht dat dat alleen van toepassing was als je ter plekke betaalt. Of is dit heel iets anders?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Winkelen. Specifieke vragen over garantie, retourneren en voorwaarden, mode, online winkelen en winkels vind je in één van de subcategorieën.
Ik dacht dat dat alleen van toepassing was als je ter plekke betaalt. Of is dit heel iets anders?
None
Ik heb al toen ik heel klein was gaatjes laten prikken (ik was ongeveer 3). 2 keer zijn ze dichtgegroeid en 2 keer heb ik ze weer opnieuw laten prikken. Nu heb ik nooit van die ''goedkope'' oorbellen kunnen dragen, maar ook als ik echt zilver of gouden droeg, begon het gelijk weer pijn te doen in mijn oren. Alleen zweer knopjes krijg ik geen last van. Nu heb ik afgelopen december weer geprobeerd om goedkope te dragen en ik kreeg weer pijn in mijn oren. Sinds dien heb ik geen oorbellen meer gedragen, maar ik doe af en toe nog mijn zweerknopjes in en weer uit, zodat mijn gaatjes niet dichtgroeien. Als ik dat doe gaan ze wel heel moeilijk er door heen. Ik heb namelijk ook een soort balletje in mijn gaatjes / oorlelletje zitten, waardoor ik het gevoel heb dat er een soort obstakel is om ze door te prikken. Ik kan van een oor ook alleen maar mijn oorbel van achter naar voren in doen en niet van voor naar achter.
Nu zag ik pas bij de drogist weer oorbellen hangen en ben toch verleid om ze weer te kopen. Kan ik er soms iets aan doen dat ik toch dit soort oorbellen kan dragen?
Het gaat om:
Amazon.com
Ik wil schoenen bestellen
Maar ik wil eerst weten of ze naar Nederland bezorgen en of het veilig is!
Wie heeft ervaring met deze site?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing