Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Wiskunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap en techniek vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe zie je in een parametervoorstelling of in je bereik bij Window op de GR terug hoe vaak een Lissajous figuur wordt doorlopen?

Dus stel je krijgt een parametervoorstelling. En je moet zeggen wat het bereik van t is om het figuur bijv. 2 keer te laten doorlopen. Dus wat moet je dan in Tmin en Tmax in window van de GR invullen? Ik heb zelf absoluut geen benul van wat je moet doen hier.

En soms krijg je bijv. een figuur van een Lissajous figuur die niet helemaal compleet doorgetekend is, en krijg je ook de parametervoorstelling. Dan vragen ze ook welke waarden van t genomen zijn om dat figuur te krijgen. Ook hier snap ik niets van.

Kan iemand uitleggen hoe je op een antwoord kan komen?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Wiskunde
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing