Dat je trekken hebt van die 2 persoonlijkheidsstoornissen, maar niet zoveel trekken/kenmerken dat je die stoornissen echt hebt.
Dat van die clusters;
Persoonlijkheidsstoornissen zijn verdeeld in 3 groepen; cluster a, b en c.
Cluster a zijn de 'vrermde' persoonlijkheidsstpornissen, die kenmerken zich door vreemde gedragingen. Bij jou schizotypische kenmerken.
Cluster b wordt gekenmerkt door instabiel gedrag. Hrb jij geen last van. Hieronder valt bv borderline,, narcisme.
Cluster c wordt gekenmerkt door angstige eigenschappen, in jou geval obsessieve compulsieve trekken.
Waarschijnlijk krijg je op de as II dan te staan dat er sprake is van een persoonlijkheidsstoornis NAO.
(niet anders omschreven).
Je voldoet dus NIET aan alle kenmerken, of voldoende kenmerken, om te spreken van een persoonlijkheidsstoornis. Aangezien je trekken hebt van 2 kan het zijn dat ze er dan die NAO van maken.