Wat is de energie van een elektron?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als je een zeepoplossing maakt in water en je roert voorzichtig blijft de oplossing meestal vrijwel kleurloos, (tenzij je fel blauw afwasmiddel gebruikt). Als je daar bellen van blaast hebben die vaak alle kleuren van de regenboog, hoe komt dat?
ik moest met scheikunde een proefje doen waarbij we verschillende soorten concentratie van ijzer(III)chloride hexahydraat moesten meten in coachlab en daaruit zou dan de extinctie komen. maar wij hadden 1 oplossing waarvan we de concentratie wouden weten. het enigste dat we nu hebben is de extinctie en we weten nu niet hoe we naar de concentratie komen.
onze extinctie = 0.0675
Ik heb gelezen dat vluchtige gifstoffen vrij kunnen komen bij schaliegaswinning, maar wat zijn vluchtige gifstoffen eigenlijk? Zijn deze bovendien aanwezig in het schaliegas? Of komt dit, net zoals bepaalde radioactieve stoffen die onder de grond zitten, mee naar boven met de frackvloeistof?
mijn moeder zegt dat als ik een flesje limonade met de dop erop laat staan dat het dan alcohol wordt. is dit een smoesje zodat ik mijn spullen opruim of is dit echt waar? zo ja hoelang duurt het dan?
alvast bedankt
xxxx Boerinneke
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing