Hoe kan het dat als een druppel lijm van een kwast valt het resterende beetje lijm weer omhoog komt, geldt dan de regel van zwaartekracht niet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik wil weten hoeveel armaturen van 40W (licht stralingsvermogen) op een 10A enkelpolige schakelaar mag aansluiten
Toegevoegd na 29 minuten:
Alvast hartelijk bedankt voor de snelle reactie Domtic.
Het is echter zo dat de armaturen fluorescentie buizen (oftewel TL buizen) 40W gebruiken, maar de balast van deze armaturen verbruikt in werkelijkheid meer dan 40W. Het heeft een cos phi waarde van o,6 en een rendement van 0,84. De vraag is nu, hoeveel van zulke armaturen mag ik op 1 enkelpolige schakelaar aansluiten.
Ik was op vakantie en daar hadden we kampvuur en toen borrelde deze vraag omhoog!
Dus wordt het niet bronskleurig ofzo?
Toegevoegd na 8 minuten:
Gaat ie verkleuren ozo
Als je als mens heel lang direct in de zon kijkt kan je permanente schade oplopen maar zijn er dieren die in de zon kunnen kijken uren/ dagen lang zonder schade op te lopen.
Toegevoegd na 4 minuten:
eigenlijk in plaats van nachtvisie een soort van flitsvisie ofzo?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing