Wanneer zijn mensen voor het eerst handen beginnen schudden?
En waar, en door wie? (hoe het geëindigd is weten we intussen)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wetenschap. Specifieke vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de subcategorieën.
En waar, en door wie? (hoe het geëindigd is weten we intussen)
de gondel hangt aan een soort karretje met wielen op de kabel maar de steunmasten zitten vast aan die kabel neem ik aan en snap niet hoe dat werkt.
Ik heb binnekort een proefwerk wiskunde en ik snap het nogsteeds niet. Want stel je het 3x7b dan wordt het 21b maar dat is toch gewoon uitrekenen?
Wij zijn op school bezig met het maken van een chemische cel. Wij hebben voor koper en magnesium gekozen als Staffen. De voltage van deze chemische cel is 2,71 V. Ik wil dat mijn chemische cel een 4,5 V voltage heeft. Wij hebben de concentratie verandert maar de voltage steeg heel weinig toen. Wat zijn de factoren die ik nog kan veranderen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing