Hoe donker moet het zijn, willen je ogen niets meer kunnen zien?
In de meeste situaties kan je toch nog wel wat contouren zien. Maar hoeveel Lux licht moet er zijn om letterlijk nog een hand voor ogen te kunnen zien?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wetenschap. Specifieke vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de subcategorieën.
In de meeste situaties kan je toch nog wel wat contouren zien. Maar hoeveel Lux licht moet er zijn om letterlijk nog een hand voor ogen te kunnen zien?
De Aarde draait en de afstand Aarde - Mars is zeer groot, en varieert continu
Als dit met een straalverbinding gedaan wordt, en deze wijkt 0,00000001 graad af naar boven, beneden of naar links of rechts in de richting van mars af dan wijkt de straalverbinding al heel
snel duizenden kilometers af bij de aankomst bij Mars
Wie kan het me vertellen?
En als er een radiosignaal van Aarde naar Mars verstuurd wordt duurt dit ook al een aantal
minuten en is dus positie van het Marswagentje verandert
Waarom heet het sterrenbeeld kreeft cancer? Vanuit het Engels vertaald betekent cancer toch kanker? Ik snap het verband niet helemaal.
ik weet dat er een soort onderzoekscentrum zit naast de zuidpool, maar niet OP de zuidpool (wel in antartica) omdat dat niet mogelijk is ofzoiets. Hoe kan dat dan? Heeft dat te maken met de Aardas, zwaartekracht? Iemand een idee :)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing