Lorentzverkorting. Is deze mogelijk te verklaren door tijdverlenging?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wetenschap. Specifieke vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de subcategorieën.
Gewenning is dan het effect dat inhoudt dat je steeds meer nodig hebt om hetzelfde resultaat te krijgen.
Nu las ik dat nicotine bijv. een verslavende stof is, maar over gewenning wordt niet gesproken.
Maar zitten er überhaupt stoffen in die gewenning kunnen veroorzaken?
https://nl.wikipedia.org/wiki/Nicotine
Gezien in noord Spanje
Dus bijvoorbeeld een prisma heeft 9 hoekpunten hoeveel zijvlakken heeft het prisma? en hoeveel ribben
In 1923 stelde de A. Eddington vast dat allerlei dimensieloze getalsverhoudingen om de getallen 1, 10^40 en 10^80 draaien.
Zo bedraagt de verhouding tussen de leeftijd van het heelal en de tijd die licht nodig heeft om de klassieke atoomstraal van het element waterstof af te leggen 6*10^39.
En de verhouding tussen de elektrische kracht tussen proton en neutron en de zwaartekracht tussen neutron en proton heeft de waarde 2,3*10^39. Verder bedraagt het aantal nucleonen in het zichtbare heelal ongeveer 10^78 en heeft de dimensieloze gravitatie-koppelingsconstante de waarde 6*10^-39.
Is het zuiver toeval dat die 39 (*2=78) telkens terugkomt, vroeg hij zich af. Maar zijn deze waarden nog steeds geldig en is er al een beginsel aan deze 'toevalligheden' ontdekt?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing