Zolang je je niet aanmeldt bij de KvK en betreffende overkoepelende instantie(s) EN je nog inkomsten hebt uit andere bron maakt het niets uit wat je kopt en verkoopt, zolang je dat niet op facturen met BTW doet, maar afhandelt als een persoonlijke handeling. Blijkt je initiatief succesvol, dan kun je alsnog een KvK-inschrijving etc. regelen.
Je kunt in het onderhavige geval wel een bonnetje of bewijsje geven dat je iets verkocht hebt (met bv het recht van teruggave/terugverkoop) maar op de bon vermelde BTW van jouw leverancier kun je belasting-technisch NIET aftrekken belastingdienst, omdat je geen BTW-nummer hebt waarop het verschil tussen betaalde BTW en ontvangen BTW wordt vereffend om te bepalen wat jij als deel daarvan schuldig bent aan de belasting.
Alleen in het geval van een verkoop/dienst aan een BTW-plichtige (een bedrijf) mag je die niet afzonderlijk opvoeren, althans, de belastingdienst zal een dergelijke post van een klant van je niet accepteren.
Onder alle andere omstandigheden zou je ipv een bedrijf een stichting of verenigingsvorm kunnen gebruiken als je het toch in een legale vorm wilt gieten.
Beide laatsten dienen dan voor de belasting te worden aangegeven als zonder oogmerk van winst (of evt zelfs als je de opbrengst daaruit aan goede doelen ten goede wil laten komen, als een stichting met een aangegeven erkend doel, hetgeen je het voordeel van geringere of geen belasting betalen op kan leveren, maar je wel recht ZOU hebben op belastings-aftrek (BTW) over de acties die je voert en waarvoor je BTW belaste aankopen verricht).