wel of geen BTW vragen voor leveren diensten HongKong?

Ik lever met mijn eenmanszaak diensten via het internet aan een in Hong Kong gevestigd bedrijf. Moet ik wel of geen BTW berekenen hierover?

Weet jij het antwoord?

/2500

Geen btw zolang je maar van je klant een geldig btw nummer

Voor goederen en diensten geleverd in het buitenland hoeft geen BTW gerekend te worden.

Artikel 6h van de Wet op de omzetbelasting: zie bijgaande link, als het geen ondernemer is moet je ook even kijken in artikel 6i van de Wet op de omzetbelasting. De conclusie is inderdaad zoals eerder vermeld: geen btw verschuldigd.

Bronnen:
http://wetten.overheid.nl/BWBR0002629/Hoof...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100