Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan iemand mij in gebreke stellen zonder contract?

Ik ben voor iemand bezig een website te bouwen, nu heb ik hier niet heel veel tijd gehad. Het grootste deel van de website is al af. Er moeten nog een aantal dingen worden gedaan. Ik heb geen contract opgesteld alleen via de e-mail toegezegd dat ik de opdracht wel wou doen. De helft van de website is betaald en de desktop versie is al opgeleverd. Nu wilt deze persoon mij in gebreke stellen omdat ik mijn werk te langzaam doe. Voor mij is eer nooit een deadline geweest, en dit is ook nooit duidelijk aangegeven. Ik ben van plan om alles af te maken en op te leveren, aangezien ik mij aan mijn beloftes houd. Kan deze persoon mij in gebreke stellen of geld op mij verhalen voor de advocaat kosten?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Moet ik aan gekregen spullen een waarde of "inkoopbedrag" toekennen als ik die verkoop via een eigen webshop?

Of moet ik die waarde ook met inkoopfacturen kunnen bewijzen? Het gaat om kinderspullen, kleertjes etc. De winst lijkt me anders erg hoog. Ga dit vanuit de bijstand opstarten. En hoe zit het als ik spullen in commissie verkoop en de opbrengst door tweeën (eigenaar spullen en ik) wordt gedeeld?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing