weet iemand waar je als werkgever een contract kunt laten controleren?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik vroeg mij af of iemand hier weet hoe autodealers winst behalen. De catalogusprijs+BPM+BTW= consumentenprijs, mogen ze de BPM of BTW behouden? of denk ik nu echt de verkeerde kant op.
Waar vind ik al het bier in de aanbieding van supermarkten?
wij zijn in augustus failliet verklaard. Dit moet opgeheven worden ivm te weinig baten.. en hopelijk dan positief schrijven van curator naar rechtbank om wsnp in te kunnen.... maar hoe lang duurt zo'n traject normaal gesproken
Ik wil mijn idee verkopen aan bijvoorbeeld de HEMA, wil het niet zelf gaan produceren, maar heb wel een aantal voorbeeldexemplaren gemaakt.
Toegevoegd na 1 uur:
Ik wil niet meedoen aan Het beste idee van Nederland oid. Geen show voor mij. Gewoon: wat moet ik doen om mijn idee veilig te stellen en hoe kan ik het het beste op de markt brengen???
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing