Mag een buitenlander(niet EU, heeft BSN nummer, Duitse verblijfsvergunning) in Nederland werken?

Weet jij het antwoord?

/2500

Nee, althans niet zonder tewerkstellingsvergunnging (TWV). Citaat van de bijgaande bron:"Artikel 23 van Richtlijn 2004/38/EG weerspiegelt het algemene beginsel dat gezinsleden van burgers van de Unie, tenzij zij zelf ook EU-burger zijn, geen autonoom recht op vrij verkeer hebben waarbij zij het recht zouden hebben in één lidstaat te wonen en in een andere werken."

Bronnen:
http://www.riaoomen.nl/publicaties/vragen/...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100