Hoe bepaalt een arboarts of een depressie arbeidsgerelateerde is of niet?
En hoever in het verleden mag een arboarts daarbij graven in de vraagstelling?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.
En hoever in het verleden mag een arboarts daarbij graven in de vraagstelling?
Ik zat net dit bericht te lezen
Wel nieuw is dat ook werknemers die korter in dienst zijn geweest dan twee jaar ook recht hebben op een transitievergoeding, al hebben zij maar één dag bij een bedrijf gewerkt.
in de krant en vroeg mij dat ineens af.
https://www.telegraaf.nl/financieel/727036676/nog-niet-ontslagen-dat-kan-snel-gebeuren
Ik wil graag tandheelkunde gaan studeren na mijn opleiding mondzorgkunde en in mijn jaren op het hbo mijn deelcertificaten voor de benodigde vakken op vwo niveau halen. Ik vraag me echter af waar ik het beste voorbereid wordt op de staatsexamens van deze vakken.
Ik heb een bijbaantje in de supermarkt waar ik rond de 7 uur per week werk. Ik heb me dit jaar in maart en april beiden voor 1 dag ziekgemeld. Nu ben ik deze week ook al heel erg ziek. Gisteravons tijdens werk begon het, maar ik wilde doorzetten en heb het afgemaakt. Vandaag op school ging het echt niet meer en ik ben naar huis gegaan en heb straks een afspraak met de huisarts. Daarnaast heb ik me voor morgen ziekgemeld van mijn werk, want ik ben echt heel erg ziek. Helaas lees ik op het internet dat drie keer in een jaar ziekmelden veel is. Toch ben ik al die keren echt ziek geweest. Wat betekent dit voor mij? Zitten er consequenties aan dit ziekmelden voor de derde keer? Ik heb een contract tot februari. Graag hoop ik dat iemand kan helpen.
Ik kwam een interessante opleiding/job tegen in Nederland: Medewerker Steriele Medische Hulpmiddelen
https://www.kiesmbo.nl/opleidingen/produceren-installeren-en-energie/gezondheidstechnisch-vakmanschap/medewerker-steriele-medische-hulpmiddelen
Echter, ik vraag mij af of dezelfde opleiding of een gelijkaardige opleiding in België te volgen is? Zo ja, hoe heet deze opleiding in België precies?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing