Wel trouwen, maar elk in eigen huurflat blijven, zonder toeslagen e.d. Gevolgen voor ABP?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.
Ik ga binnenkort verhuizen naar belgie en ik heb net mijn mavo diploma gehaald. Ik wil uiteindelijk mondhygienist worden en dat is een hbo opleiding dus Aso in het Belgisch. Als ik ga verhuizen moet ik dan beginnen met een bso opleiding? En kan ik dan wel doorstromen naar aso?
Goedendag,
Ik ben mij aan het verdiepen in opleidingen nu ben ik uitgekomen op activiteitenbegeleider wat ook goed aansluit op mijn vorige opleiding ( afgerond 2013). Alleen vind ik geen opleiding die er toe leid om een papier voor activiteitenbegeleider te halen.
Veel zitten google heb ik al.. en gekeken naar vacatures en wat hierbij de toelating eisen zijn. Maar mijn antwoord heb ik helaas nog niet kunnen vinden. Misschien zit ik wel helemaal verkeerd te zoeken namelijk.
Wie kan mij helpen?
ik vroeg me af of een Kort mbo opleiding, dus zonder stage, erkend is.. ik wil mbo 4 gaan doen, maar alleen maar 1 dag op school, en zonder stage omdat ik fulltime werk, is dat toegestaan voor HBO ?
Ik werk sedert 2007 als vaste werknemer bij een bedrijf werkzaam in de golfbranche. Ik maakte in het verleden veel overuren om in de winterperiode gedurende lange tijd verlof op te nemen. Sedert dit voorjaar plant mijn werkgever mij onvoldoende in en bouw ik i.p.v. overuren, minuren op. Het werk wordt geleverd door jobstudenten en zelfstandige medewerkers.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing