Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kun je van VMBO-TL doorstromen naar het havo (na het examen) als je al eens bent blijven zitten?

Ik zit momenteel in mijn examenjaar op het VMBO-TL en wil graag mijn best doen om hopelijk na het examen door te kunnen stromen naar het Havo. Nu is het wel zo dat ik in de tweede klas ben blijven zitten en ik dat jaar dus over heb moeten doen. Zou ik nogsteeds naar het Havo kunnen of zou ik hierdoor niet worden “aangenomen”?

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden

Mogen docenten over jou privéleven weten?

Ik heb als opdracht voor Engels dat ik een dagboek moet bij houden en schrijf wat ik heb gedaan die week, het moet minimaal over 3 dagen gaan. Uiteindelijk moet er dus een halve Schrift vol geschreven worden (in het Engels), het idee is van de film: Freedom writers.

Maar mijn vraag is nu: "moet" je de opdracht maken wat ze van je vragen of mag ik tegen mijn docent vragen of ik de opdracht niet kan doen?.

Want naar mijn mening vragen ze een hoop informatie over je privacy.
Ohja, het mag ook over je verleden gaan, voor als je het even niet meer weer.
Edit: weer=weet*

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden

Mag je een bedrijf al oprichten voordat er werk wordt uitgevoerd?

Ik en een vriend zijn bezig met een bedrijfsplan op te stellen voor een eigen bedrijf.
Gaat ons een enorme investering en tijd kosten.
We vroegen ons af of we alvast een naam mogen aangeven bij de KVK?
Neem aan dat dat gewoon kan, en dat je bij de btw aangifte dan gewoon aangeeft dat je over die maand niets hebt om aan te geven?

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing