Mag de redactie van een Nederlands tijdschrift de tekst van een auteur zonder overleg wijzigen?
Zo ja wat kun je hier tegen doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.
Zo ja wat kun je hier tegen doen?
Ik volg op dit moment de opleiding Human Resource Management op het HBO. Ik zit in mijn eerste jaar en het is zo goed als duidelijk dat ik mijn propedeuse ga halen. Ik heb ook mijn wiskunde certificaat op VWO niveau behaald vorig jaar. Ik wil mij dus inschrijven bij dezelfde opleiding op een universiteit. Hier begint het probleem wat ik ga proberen uit te leggen; via welke weg kan ik de opleiding het beste volgen? Of maakt het niets uit?
Ik heb een aantal manieren waarop je de opleiding op de universiteit kan volgen naast elkaar neergelegd:
1. Op de universiteit in Tilburg kun je 3 jaar de bachelor personeelswetenschappen volgen, en daarna de 1-jarige master Human Resource Studies.
2. Op de universiteit van Amsterdam kun je 3 jaar de bachelor psychologie volgen en daarna de 1 jarige master Human Resource & Career Management (Ik ben er van op de hoogte dat je in je bachelor de richting arbeidspsychologie moet hebben gekozen).
3. Op de universiteit in Utrecht kun je 3 jaar de bachelor bestuurs en organisatie wetenschap volgen en daarna de 1-jarige master Strategisch Human Resource Management.
De opleiding zoals die op de universiteit van Amsterdam wordt gegeven, spreekt mij het meest aan. Ik ben alleen wel bang dat je dan afgekeurd kan worden op je basis wanneer je gaat solliciteren. Willen bedrijven niet liever iemand die een bachelor heeft in een meer bij passende richting? Of maakt dat niet veel uit? Hopelijk kan iemand mij helpen, alvast bedankt!
als ik mijn lening stopzet, moet ik dan deze volgend jaar opnieuw aanvragen?
Ik wil het vakkenpakket NG kiezen. En misschien daarbij Natuurkunde als dat nodig is.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing