Flexcontract 16/24 uur is omgezet naar 16 uur vast. Altijd meer uren gewerkt, gem. 5 uur p/w, , kan ik meer uren bedingen ? 20 uur vast ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.
Zoja, wil ik het graag zien!
Momentee volg ik een minor aan de Hogeschool van Amsterdam. Helaas zal ik deze minor niet afronden, loop ik nu vertraging op?
Ik zit met een vraag en hoop dat iemand hier voor mij antwoord op heeft.
Ik heb van 2007 t/m 2011 op het middelbare onderwijs gezeten, hier heb ik de eerste 2 jaar gemengde leerweg vmbo k/t gevolgd en in mijn 2 laatste jaren vmbo-t, ik heb dus mijn vmbo-t diploma ruim behaald.
Hierna heb ik van 2011 t/m 2014 een mbo4 opleiding gevolgd waarmee ik in het 3e leerjaar ben gestopt doordat mijn interesse totaal niet op dit gebied lag waardoor ook mijn inzet miniem was.
2 maanden hierna ben ik overleg gegaan met de leraar die ik toen de tijd had en heb ik hem duidelijk gemaakt dat ik heel graag een niveau hoger wil voordat ik weer een studiekeuze moet gaan maken. Hij raadde mij aan een kijkje te gaan nemen bij het Vavo waar ik volgens hem in 2 jaar tijd havo 4/5 kan afronden en hier mijn diploma voor kan halen.
Klopt het dat ik zo na een niet-afgeronde mbo4 opleiding Vavo kan gaan volgen? Mijn eind examens op Vmbo-T zijn dus in principe ruim 4 jaar geleden. Zijn hier ook nog eisen aan vastgesteld zoals gemiddelde cijfers, en hoe zit het met bepaalde vakken weg laten vallen?
Heel erg bedankt alvast.
Toegevoegd na 1 minuut:
Ik ben inmiddels 19 en wordt over een maand 20.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing