Als je een pakket verstuurd moet ik dan zelf label plakken of doet postnl dat?
hoi , ik wil een pakket versturen, nou heb ik een adres op papier hier moet ik die zelf erop plakken of print postnl dat al als ik het aan hun overhandig met het adres?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Vrachtwagens & Transport. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten en vliegtuigen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
hoi , ik wil een pakket versturen, nou heb ik een adres op papier hier moet ik die zelf erop plakken of print postnl dat al als ik het aan hun overhandig met het adres?
De mevrouw aan de balie, vroeg of ik voor binnen Europa wilde, of voor buiten Europa wilde, ik heb binnen gezegd, maar ik wil nu een brief naar USA sturen, kan dit met dezelfde postzegels? (het zijn zilveren Willem Alexander postzegels met prioriti of zo er op.)
Hoe zijn de regels precies over het rijden met een autoambulance (zelfrijdend)
, tevens de vraag of je met een gewoon B rijbewijs ook dubbelasser aanhangwagen mag rijden.
Ik moet mijn adres doorgeven aan iemand uit Amerika. Hoe doe je dat dan precies? Ik heb nu:
Naam
Straat + huisnummer
Postcode + plaats
Provincie
Land
Klopt dat?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing