een mini accuheggenschaar van 3,6 V, kan ik die opladen met een 9 volt adapter?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb mijn chromebook al een jaar en heb er nooit problemen mee gehad, maar opeens reageert hij niet meer als ik er oortjes in stop? Het ligt niet aan de oortjes, want in mijn telefoon doen de oortjes het wel gewoon. Hoe kan ik dit oplossen?
Ik heb trouwens een chromebook 11.
Goede avond, wie kan mij helpen?
Ik wil graag weten welke kleur/ type draden ik hier nog moet aansluiten.
Het betreft een dubbele schakelaar!
Vraagje.. Ik heb deze koptelefoon gekocht en een app geïnstalleerd voor de updates.. Ik heb 2 jaar garantie. Zullen ze dan na de garantieperiode de updates niet meer uitvoeren? Dat ik niet meer kan luisteren?
De JBL had geen app of updates, die heb ik prettig 6 jaar gebruikt
Type van de Sony is WH-H900N/BM
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing