Kan het kwaad om i.p.v. een 860mAh batterij een 890mAh batterij te gebruiken?
Het betreft een vervangende batterij voor in een telefoon. De rest van de gegevens komen overeen. Het enige verschil is 860 en 890, maar heb geen idee of dat kwaad kan.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Het betreft een vervangende batterij voor in een telefoon. De rest van de gegevens komen overeen. Het enige verschil is 860 en 890, maar heb geen idee of dat kwaad kan.
Ik ben zelf in de avond nogal een thee drinker. Ik vind het soms vervelend dat ik moet wachten op mijn waterkoker.. Die opzich nog best snel water koker. Maar ik vroeg mij af of het nog sneller kan? Nou weet ik dat er ook kranen heb waarmee je binnen no time gekookt water hebt. Maar daar heb ik dus niets aan wat dat mag ik bij niet installeren. En dus moet ik een ander alternatief vinden. Wie heeft er voor mij tips?
Ik wil thuis graag wat printen op pvc kaartjes. Daarvoor heb ik O.A. inkjet printable pvc a4tjes nodig. Waar zou ik dit kunnen kopen/bestellen in Nederland
Ik heb het idee van dit youtube filmpje (https://www.youtube.com/watch?v=jcY-MveHh48&t=198s)
Ik heb een telefoon opgestuurd naar een bedrijf genaamd swoop deze koopt onder andere telefoons in van particulieren voor een leuk prijsje ik heb een samsung galaxy s5 naar hun toegestuurd hun hebben de telefoon ontvangen en mij netjes een mailtje gestuurd dat het naar de controle afdeling word gestuurd de volgende dag krijg ik een maitlje dat swoop failliet is gegaan en dat ik naar hun curator moest gaan mailen om iets te horen over mijn telefoon na een paar mailtjes naar de curator stuurt deze mij een uitnodiging om mijn telefoon op te halen in den bosh.... omdat hij niet meer ingenomen kon worden ivm dat ze failliet zijn gegaan den bosh is erg ver van mij vandaan dus dit was niet mogelijk ivm reistijd en vervoer ik heb voordat ik de telefoon op stuurde met swoop gebeld om te vragen of mijn telefoon gratis terug gezonden zou worden als hij niet kon worden aangenomen toen zei mevrouw aan de telefoon duidelijk dat in wat voor situatie dan ook mijn telefoon altijd gratis teruggezonden zou worden als de telefoon niet aangenomen zou kunnen worden dit heb ik ook doorgestuurd naar de curator maar deze mevrouw blijft zeggen dat ik hem moet komen ophalen en dat ze hem niet gaan verzenden.... mag dit zomaar? want er word mij van te voren iets beloofd wat ze niet echt na komen erg vervelend voor mij want ik ben mijn telefoon kwijt hebben jullie tips?
Alvast bedankt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing