Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

houtklover wel of niet olie verversen?

Toegevoegd na 8 minuten:
Wij hebben in 2014 een houtklover gekocht. Nu staat er in de gebruiksaanwijzing dat na 150 bedrijfsuren de hydraulische olie ververst moet worden. Momenteel heeft het apparaat na 4 jaar gebruik pas ca. 25 bedrijfsuren gemaakt. Betekent dit dat wij de olie eigenlijk nooit hoeven te verversen (want bij dit huidige verbruik zijn we bijna 25 jaar verder ;-) of moet er toch eens in de zoveel jaar ververst worden?? Wie heeft enig idee? Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden

Ik ben mijn wachtwoord vergeten van mijn macbook. Hulp gezocht?

Ik heb sinds vandaag een oude laptop van mijn vader gekregen. Daar stond al een wachtwoord in en ik kon daamer inloggen. Ik had toen het oude wachtwoord gewijzigd. En nu kan ik niet meer inloggen. Het gaat hier om een: Mac OS X PowerPoint G4 15". Ik heb de recovery al geprobeerd en dan lukte niet. Ook heb ik geen cd om opnieuw op te starten. Heeft iemand tips hiervoor?

Alvast bedankt.

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden

hoe krijg ik het geluid van You Tube muziek ook van de tv.naar aparte boxen ?

ik kijk en luister naar You tube muziek op tv. het geluid komt wel uit de tv.boxjes maar kan ik niet ook uit aparte boxen krijgen. Ik heb deze aparte boxen wel op mediabox en cd. speler aangesloten en dat werkt al jaren prima.
Welke kabel moet ik gebruiken om welke apparaten met elkaar te verbinden ?
Graag advies.
zeer bedankt voor hulp/advies.
jos bieleveldt

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing