Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

waarom maakt mijn radiator lawaai?

Beste mensen,

Ik woon sinds de zomer op kamers in een appartementen complex. De verwarming wordt centraal geregeld, ik heb geen eigen thermostaat. Ik heb één radiator met een kraan er op. Het was me al opgevallen dat de radiator op stand 0 een stromend geluid maakt, en op stand 5 niet. Ik dacht dat er iets verkeerd was aangesloten, dat 5 dus uit was en 0 aan. Nou hebben ze dit weekend de verwarming opgestookt, en blijkt dat 5 dus wel verwarming warm is. Mijn radiator maakt dus een geluid alsof er water stroomt als de radiator dicht staat (stand 0). Hoe komt dit, en beter, hoe is dit op te lossen?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Waar kan ik de handleiding vinden van de Philips HR2195 alleen in het Nederlands?

Ik zoek de handleiding van deze blender maar dan alleen maar in het nederlands. De handleiding die erbij zit is vreselijk onoverzichtelijk en het staat per onderdeel per taal. En heleboel talen. Dus je zoekt je een ongeluk waar nou het volgende stukje Nederlands staat. Bij de handleidingen op internet heb je dezelfde als die erbij zit. Bedankt

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing