Wat te doen als er geen koffie komt uit miele koffieautomaat CM5200?
Er komt geen koffie meer uit de uitlooppijpjes, deze loopt direct in de lekbak.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Er komt geen koffie meer uit de uitlooppijpjes, deze loopt direct in de lekbak.
ik heb een Caliber 046 Autoradio ( 2 jaar geleden aangeschaft ), en die heeft het altijd perfect gedaan; tot vorige week. ik heb mijn autoradio altijd gebruikt voor mijn kratradio, maar sinds vorige week doet ie heel vreemd. als ik het volume wat harder zet, kan het zomaar zijn dat hij eerst niet reageert, en vervolgens in een keer +10 harder gaat. het zelfde geld voor zachter zetten. of hij gaat gewoon harder wanneer ik hem zachter zet en andersom.
hoe kan dit en hoe kan ik dit probleem verhelpen?
Het komt voor, dat een opname, die volgens bericht er niet meer op staat, niet verwijderd kan worden omdat die mogelijk al is verwijderd. Maar die kan ik nog wel afspelen. Hoe kan dat?
Ik heb net muziek gebrand op een philips CD maar mijn auto radio leest hem niet. Mijn computer wel. Heb ik nu een speciaal progamma nodig om het te branden als een audio cd. Het bestand dat er nu op staat is een MP3
Ze werden 2 jaar terug verkocht op de huishoudbeurs, maar weet niet meer hoe de stand of het merk heette.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing