Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Er zijn/waren een bepaalde groep mensen waarvan hun tv kijk gedrag werd bijgehouden via een kastje naast de tv, is dit nog nodig met digitale tv?

Ik weet dat de kijkcijfers eerder werden bijgehouden via een selecte groep mensen. Wordt dit nog steeds zo gedaan? Zo ja, waarom? Dit is toch niet nodig omdat we tegenwoordig digitale tv hebben waardoor providers alles kunnen bijhouden wat wij kijken op tv?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Hoe kan ik met mijn videocamera gefilmde filmpjes op de pc afspelen?

Ik heb een Sony camera van ongeveer 6 jaar oud weer gebruikt en als ik de filmpjes nu op de pc wil bekijken kan ik alleen een geluidbestand afspelen. Er staat dat het een MPEG video/audio stream bestand is terwijl ik met de camera alleen kan filmen en niet eens geluid kan opnemen. Hoe zorg ik dat ik het gefilmde materiaal op mijn pc kan afspelen?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Camera's

Zijn deze boxen wel goed genoeg voor een ruimte van 457 vierkante meter te vullen tot 100db?

Hallo

Binnenkort geeft ik een feestje met pak weg 35 man, de ruimte is 457 vierkante meter groot (maar die wordt in 2 gelijke gedeeld door een zeil en er zal 1 deel gebruikt worden).

Ik zal een Sony radio gebruiken en verbinden, via die draden dat uit 2 delen bestaat en dat je moet strippen, met 3 paar boxen, de specificaties van de boxen kan je zien op de foto's.

Maar zijn deze boxen wel goed genoeg voor een ruimte van 457 vierkante meter te vullen tot pakweg 100db?

Ik ben ook van plan om een dj uit te nodigen. Is het ook mogelijk om met deze boxen een vette bass te behalen?

Bedankt

avatar image
10 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing