hoe krijg je hangouts voor je windowsfone?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Wij hebben een Philips DVD/SACD home theater system HTS5310S die nog goed werkt, alleen de boxen zijn een doorn in het oog (veels te groot). Kunnen er andere boxen op het systeem worden aangesloten? We hoeven niet perse vier boxen terug, twee kleintjes is ook prima, aangezien wij toch voornamelijk muziek luisteren en weinig tv kijken.
Het is zonde om het hele systeem weg te doen, omdat we nergens de boxen kunnen neerzetten.
Alvast bedankt!!!
Ik zit 's avonds vaak nog even op me laptop, als ik klaar ben en ga slapen dan laat ik vaak de stekker nog in het stopcontact zitten maar haal ik hem wel uit me laptop, ik vraag me af of dit ook stroom kost. Als dat zo is vraag ik me ook af of er stroom wordt verbruikt als je je stekkerdoos in het stopcontact hebt zitten maar er geen stekkers in hebt zitten. Alvast bedankt!
Ook wanneer ik wat onduidelijk ben.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing