Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

als ik mijn versterker aanzet hoor ik een hele harde bass dreun en dan komt er helemaal geen geluid meer uit hoe kan dat?

heb al een vrij oude versterker met een paar goede boxen, dit gaat al jaren goed en doe er niks vreemds mee, nu wou ik laatst weer muziek gaan luisteren maar dan zet ik hem aan en hoor je een bass dreun en dan gebeurt er niks meer, je kunt nog wel schakelen tussen aux, cd, tuner, ect. maar er komt geen geluid meer uit. hoe kan dit en kan ik dit oplossen?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Audio

Ik wil een heel sterke lamp die ik op een 12V autobatterij kan aansluiten. Welk soort lamp kan ik daarvoor gebruiken?

Ik ga 's avonds na zonsondergang soms nog een balletje trappen bij de club en beschik over een autobatterij. Ik dacht als ik daarop een felle lamp kan aansluiten heb ik wat meer verlichting (ik doe het nu met enkele straatlantaarns). Weet iemand welke soort lamp daar geschikt voor zou kunnen zijn? Natuulijk liefst zo fel mogelijk, maar ook niet teveel energie gebruikend zodat ik er minstens een uurtje mee kan werken vooraleer ze opnieuw moet geladen worden.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Waarmee vervang ik deze 0.33Ohm draadgewonden weerstanden?

Deze 2 weerstanden worden verschrikkelijk heet. Ik heb begrepen dat dat niet klopt. Daarom is de condensator en zijn de drie bruggelijkrichters al vervangen. Helaas worden de weerstanden nog altijd heet. Ik wil ze dus vervangen. Volgens de handleiding is het 2x een weerstand van
0.33Ohm, 10% en 5watt.

Ik kan deze niet vinden in een Nederlandse webshop. Kan ik ze misschien beter vervangen door 1 weerstand met een hogere waarde? en welke waarde moet dat dan zijn?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing