Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan ik opnames op een mediakastje van de televisie op de laptop overzetten?

Ik heb beelden opgenomen maar die blijven niet voor eeuwig op het mediakastje waarop ik het heb opgenomen staan. Tevens zijn de beelden op geen andere manier terug te halen. He krijg ik de beelden op mijn laptop? Ik heb wel zo'n stekkertje voor laptop -> computer, bijvoorbeeld om films te kijken die ik gedownload heb, maar kan dit ook andersom?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Heeft iemand een advies m.b.t. het aanschaffen van een nieuwe televisie aangezien ik er niet meer wijs uit word?

Ik wil een nieuwe tv aanschaffen, maar ben niet meer up to date m.b.t. de techniek. In een winkel laat ik me liever niet adviseren aangezien dit meestal een praatje uit eigen belang is, m.a.w. een verkooppraatje. Ook hoor je in meerdere winkels weer verschillende adviezen. Ik wil graag advies van een onafhankelijke persoon, die verstand heeft van de tv-techniek op dit moment. Ik zoek een hd-tv van minimaal 55 inch (139cm). Je hoort nu veel over Smart-tv's (met internetbrowser) en ik heb mij laten vertellen dat dit de "toekomst" is en ik spijt ga krijgen als ik geen Smart-tv aanschaf. Led, LCD, Plasma, Smart-tv...ik weet het allemaal niet meer. Ik kwam o.a. deze tegen (de goedkoopste HD-Smart-tv met browser), maar ik kan er nog geen reviews over vinden, beetje eng: Philips 55PFL4908K ( http://m.kieskeurig.nl/product/1649528-philips-55pfl4908k ). Te koop voor 850 euro en veel meer heb ik niet te besteden. Is het wat? Of raadt iemand mij een andere tv aan? Ik heb geen interesse in 3D, browsen op de tv lijkt me handig maar is geen must (wél een leuke bijkomstigheid). Moet wel HD zijn en het zou super makkelijk zijn als ik een film (avi) die op usb staat direct in de tv kan pluggen. Iemand een goed advies in ong. dezelfde prijsklasse/goede kwaliteit?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Kan iemand uitleggen hoe het warmtepomp systeem in mijn huis werkt en wat ik moet doen om het behaaglijk warm te krijgen?

Het blijft hier kil, de knop met 9 standen staat nu op 6. Op 5 was een halve graad kouder..Ik heb overal vloerverwarming als hoofdverwarming dus heb ook het idee dat ik niet even een raam open kan zetten om te luchten omdat dan de warmte de raam uit vliegt. Daarnaast heb ik ook filters in mijn plafond die volgens mij ook de warmte wegtrekken en de lucht in huis is ontzettend droog. Zijn die filters wel ook voor de verwarming?
Ook hoor ook ik de pomp dag en nacht..ik kan me niet voorstellen dat het goed als als die altijd draait?
Doe of begrijp ik iets verkeerd?
De installateur heeft me enkel de technische handleiding gegeven en benadrukt dat ik zelf echt nergens aan mocht komen!

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing