Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Weet iemand hoe je met een foto/filmcamera (in mijn geval de Nikon D5000), tv/beamer-schermen kunt filmen? Alvast heel erg bedankt!

Ik zou graag de video-installatie die ik op een tentoonstelling het gemaakt, willen registeren met een camera, voor in mijn archief. Echter, als ik film terugkijk, zie ik allemaal strepen op de video-schermen.Kan ik wellicht iets wijzigen in de instellingen van mijn camera waardoor de strepen niet worden waargenomen/geregistreerd door mijn camera?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Camera's

Hoe verwijder ik krasjes van met lcd televisie?

Ik was net tv aan het kijken en toen kwam ik erachter dat er 2 kleine krasjes op het scherm zitten. Gelukkig vallen de krasjes niet echt op en zijn ze ook niet te zien als je gewoon tv aan het kijken bent, maar ik vind het wel een vervelend idee dat ze er zitten. Heeft iemand een oplossing?

Ik heb wel eens gehoord dat je vaseline kan gebruiken, werkt dit en word het dan geen vette boel?

Toegevoegd na 45 seconden:
*mijn

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Hoe kan het dat ik alleen in het rechter oortje ineens geen bass meer hoor?

Vanmorgen deed ik mijn headsetje (van apple) in mijn tas. Toen ik hem wilde gebruiken had ik ineens geen bass meer aan de rechterkant. Dit fenomeen is me nu al meerdere malen overkomen. Het gekke is dat ik wel hoge tonen hoor in dat oortje. Ik luister naar normale volumes dus opgeblazen is het niet. Kabelbreuk kan het ook niet zijn want er komt nog wel geluid uit. Er zitten ook geen knikken in mn kabel. Ik gebruik hem niet in de regen of in vochtige ruimtes. Het is wel zo dat ik ze als geluidsdempers gebruik. Maar het lijkt me een beetje een rare zaak dat mijn oortjes kapot gaan omdat het geluid in mijn omgeving te hoog is.
Geld is niet het probleem maar, ik moet nu alweer tijd stoppen in het kopen van die krengen :/

Oja, en aan mijn mobiel ligt het niet want als ik er een ander in-ear setje op aansluit geeft deze wel bass weer -.-''

dus wat kan het in godsnam nou zijn???

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing