Kan mijn speaker deze woofer aan?
Ik wil in mijn speakers (Philips FB815) een nieuwe woofer plaatsen. Nu staat er achter op het typeplaatje IEC: 150 watt; Peak: 250 watt. Ik heb een nieuwe woofer gezien van 350 watt, maar kan deze speaker dit aan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil in mijn speakers (Philips FB815) een nieuwe woofer plaatsen. Nu staat er achter op het typeplaatje IEC: 150 watt; Peak: 250 watt. Ik heb een nieuwe woofer gezien van 350 watt, maar kan deze speaker dit aan?
stel ik neem een kleinere tv deze is 30 watt minder in gebruik.
Je kijkt elke dag zeg maar 4 uur tv. Wat scheelt dat op jaarbasis?
Ik doe wiskunde a
We hebben een wasmachine van Bosch, Young Generation 1600. Deze geeft regelmatig foutmelding 04. Dit zou te maken hebben met de afvoer. Ik heb alle afvoerslangen schoon gemaakt, ook de bal die er in zit. De afvoerslang buiten in de sifon zit niet te hoog. Geen rare knikken in de leiding. Alles ziet er okay uit. Maar toch, veelal op het eind van het wasprogramma, stopt hij ermee en verschijnt de code 04. De wasmachine is 11 jaar oud en nooit storing gehad.
Wie kan me helpen met deskundig advies.
Toegevoegd na 31 minuten:
Het type is Bosch WFX 322Y
Toegevoegd na 2 uur:
De afvoer is niet verstopt. Er zit geen rommel in de pijpjes van de pomp. Soms doet hij een wasbeurt zonder foutmelding. Kan het zijn dat er nog een listig slangetje zit die je gemakkelijk over het hoofd ziet en problemen kan geven. Ik weet het echt niet meer.
Toegevoegd na 1 dag:
Inmiddels probleem opgelost. Het was de pomp. Speling op het asje. Daardoor haperde de pomp. Pomp vervangen en geen foutmelding meer.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing