Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Vogels. Vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waarom zijn mijn valkparkieten gestopt met broeden?

ongeveer 2 weken geleden had mijn valkparkiet eieren gelegd en er waren 3 eieren intotaal en ze gingen daarna ook samen broeden enzo maar opeens vandaag was er 1 kapotte ei met niks erin dus die heb ik maar weggegooid en sindsdien zijn ze opeens gestopt met broeden?? wat moet ik nu doen moet ik het zo laten of niet?? het is hun allereerste nestje.

Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden
in: Vogels

Er broed een eend langs de weg waar men 70km/uur rijdt. Kan ik iets doen om deze eend te helpen?

Vandaag viel me op dat er langs een weg waar iedereen met 70km/uur (als het niet harder is) langs rijdt een eend zit te broeden. Er is geen water in de buurt en als ze naar het park wilt moeten zij en de kleintjes eerst de weg tweemaal oversteken. Ik ben nog niet dichtbij de eend geweest maar ik wil wel graag helpen. Ben als de dood dat ze worden aangereden zodra de eitjes uitkomen..

Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden
in: Vogels
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing