Gister vloog er een passagiersvliegtuig over die begeleid werd door 4 gevechtvliegtuigen. Weet iemand wat er aan de hand was en of dit vaker gebeurd?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Vliegtuigen. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Komen de gene die omkomen vaak om door de klap zelf, door dat ze hard met hun hoofd ergens tegenaan komen of een andere oorzaak?
Betreft het gat, is dit een uitlaat want tijdens het spotten komt er behoorlijk wat warmte uit.
Ik neem aan dat je die niet zomaar even om 2 uur s'nachts in je achtertuin land na een avondje uit zonder de omwonenden te verstoren..
en als je die ergens "stalt" zijn daar kosten aan verbonden?
Toegevoegd na 41 seconden:
verstoren moet natuurlijk zijn "storen"
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing