weet iemand, heel toevallig, of niet toevallig, het emailadress van schiphol?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Vliegtuigen. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wij wonen niet ver van de militaire vliegbasis in Leeuwarden. Maar er is op de gekste tijden is er behoorlijk forse geluidsoverlast. Waar is HET loket waar wie hierover een klacht kunnen indienen?
Wat is daarnaast de 1 na grootste luchtvaartmaatschappij van Nederland?
Vliegtuigen kunnen niet vliegen door de vulkaanwolken en dan komt de hele economie in gevaar... Ik vraag me af of men geen motoren kan ontwikkelen die bestand zijn tegen vulkaanas, bijvoorbeeld met speciale beschermkappen of een soort blazers die het stof wegblazen (tegenwoordig kan men al veel, dus waarom zou men daar ook geen oplossing kunnen op vinden).
Bij de landing van een vliegtuig geven de motoren een soort tegengas, ook wel aangeduid als omkeren van de motoren.
Dit laatste lijkt mij sterk, gat het wellicht d.m.v. stuwkleppen of iets in die geest?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing