wat is comet.yahoo?
als ik iets intik in yahoo, krijg ik geregeld de melding "wachten op comet.yahoo". en dat kan ik niet verder tikken, alles blokkeert.
Wat is dat, die comet.yahoo? Hoe kan die yahoo zo doen blokkeren?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
als ik iets intik in yahoo, krijg ik geregeld de melding "wachten op comet.yahoo". en dat kan ik niet verder tikken, alles blokkeert.
Wat is dat, die comet.yahoo? Hoe kan die yahoo zo doen blokkeren?
Sommige webpagina's leiden je automatisch door van de http-versie naar de https-versie. Een voorbeeld is Wikipedia: stel dat je naar
http://nl.wikipedia.org/wiki/Vraag_%28taal%29
gaat, dan word je direct doorgeleid naar
https://nl.wikipedia.org/wiki/Vraag_%28taal%29 .
Behalve Wikipedia zijn er meer websites / webpagina's die dit doen.
Stel nu dat mijn internetverkeer wordt afgeluisterd. Kan de afluisteraar dan meer of andere informatie verkrijgen wanneer ik naar de http-versie ga en dan word doorgestuurd naar het https-versie, dan wanneer ik direct naar de https-versie ga?
Ik klikte laatst op een link en kreeg een website in beeld die ik niet weg kon klikken. De link leek niet eens op de website die in beeld kwam. Deze website had een zwart slotje links bovenin.
Normaal moet er een groene staan maar die was er dus niet.
Ik wilde de browser wegklikken omdat er stond dat ik moest betalen binnen X uren omdat ik een wet had overtreden. Het was iets met CNNP meer weet ik niet.
Ik wil graag weten wat dit is en of dit gevaarlijk is.
Ik zit wel eens te werken in een cafeetje of lunchroom die gratis Wifi aanbieden. Maar hoorde dat dat niet heel veilig is.
Iemand een idee hoe ik mijn laptop kan beveiligen of ik op een andere manier aan internet kan komen?
Dank!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing