Wat kan ik tegen de verschijning op de bovenste balk van de pc van de tekst "about:blanc" doen?
Ik irriteer me aan het steeds weg moeten halen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik irriteer me aan het steeds weg moeten halen
Het gaat om een harde schijf van 1 TB die uit 2 partities bestaan met elk 500 GB. De ene partitie is versleuteld door Veracrypt. Kan ik daarvan een image maken en die later weer gebruiken als als de veracrypt partitie corrupt/defect raakt?
PayPal kun je al een tijdje via iDeal opwaarderen op de website https://www.paypal-opwaarderen.nl
Maar bij benaderen van de website geeft Kaspersky antivirus aan dat dit mogelijk een zgn. phishing website is en weigert mij de toegang tot de website.
Ik heb erop gegoogled, maar kan niets vinden dat het niet veilig zou zijn.
Is deze website nu wel of niet veilig?
Toegevoegd na 34 minuten:
Het gaat om de url https://www.paypal-opwaarderen.nl/nl/opwaarderen/betaling welke bij geld overmaken via iDeal wordt geblokkeerd door Kaspersky.
Toegevoegd na 1 uur:
Op de een of andere manier wordt de url niet volledig in de vraag gezet:
https://www.paypal-opwaarderen.nl/nl/opwaarderen/betaling
Toegevoegd na 1 uur:
Ik gebruik de laatste versie van Kaspersky Internet Security 2016, versie 16.0.0.614 (c)
Geen idee waar dit vandaan komt, zie op Google wel dat meer mensen dit hebben maar kan niet vinden hoe ik het kan verwijderen. Heb al gekeken of ik het programma kan vinden tussen de programma's in het configuratiescherm, maar daar staat Pokki niet tussen.
Het gaat om Windows 8.1
Ik weet hier niet zo veel van af, maar bij Google viel met iets op. Eerder dit jaar vergat Google de certificaten van zowel de SMTP van de Gmail op tijd te vernieuwen als ook dat van haar PKI, de GIA. Dat laatste certificaat had als serienummer 146025 (0x23a69) met als ingangsdatum 5 april 2013 en als einddatum 5 april 2015. Bv hier te zien:
http://www.securityweek.com/google-lets-smtp-certificate-expire
Dat certificaat werd vervangen door serienummer 146038, die dus feitelijk pas de zesde april 2015 inging. Maar de ingangsdatum bleef op 5-4-2013 staan. Dat certificaat was nog steeds SHA-1 en is inmiddels vervangen door het huidige 146051 (0x23a83) met SHA-256 maar heeft nog steeds als ingangsdatum 5-4-2013. Bv hier te zien:
https://www.sslshopper.com/ssl-checker.html?hostname=google.com
Hoe kan een in 2015 afgegeven en van kracht geworden certificaat zogenaamd twee jaar eerder ingegaan zijn?
Mis ik iets, en is dit wel de normale gang van zaken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing