weet iemand hoe je de beveiliging van een pdf kan opheffen?
prinscreen is geen optie, overtypen ook niet, ik heb het volledige document nodig (niet een half).
Graag antwoord van iemand die er ervaring mee heeft.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
prinscreen is geen optie, overtypen ook niet, ik heb het volledige document nodig (niet een half).
Graag antwoord van iemand die er ervaring mee heeft.
Ik ben bezig met het maken van eem website voor m'n eigen onderneming en aangezien ik weinig van website beveiliging afweet...Ik werk met Sherif X6
Heb een mail gekregen dat onze creditcard was geblokkeerd beveiligingsreden en we moesten valideren.
Ik klikte per ongeluk op de link en heb hem meteen daarna weggeklikt. (Volgens mij deed de pagina het ook niet)
Is mijn computer nu gehacked en kunnen zij het nu zien als we bijv via internetbankieren iets doen?
M.S.E = Microsoft Security Essentials
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing