Hoe kan je op een andere manier WhatsApp installeren op je iPod touch?
Ik heb namelijk al het 'iPhone-configuratieprogramma' gebruikt, maar dat werkt niet meer om WhatsApp te kunnen installeren.
Aan jailbreaken doe ik liever niet.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb namelijk al het 'iPhone-configuratieprogramma' gebruikt, maar dat werkt niet meer om WhatsApp te kunnen installeren.
Aan jailbreaken doe ik liever niet.
Hoe haal je gewiste geschiedenis terug bij google chrome? Of is er een mogelijkheid dat de geschiedenis opgeslagen wordt en gemaild naar een emailadres?
En kan het wissen van de geschiedenis ook uitgeschakeld worden?
Even voor de duidelijkheid: ik doe geen inbreuk op iemands privacy of iets!
Ik wil voor mijn xbox 360 de NAT poort op mijn router aanzetten, maar voor ik dit doe ben ik benieuwd of er risico's aan verbonden zijn.
Ik heb per ongeluk op blokkeren geklikt en nu kan er geen verbinding meer worden gemaakt in Google Chrome. Ik heb geprobeerd om Google Chrome weer toe te voegen aan de lijst met toegestane programma's in Windows firewall, bij mcafee kan ik iets dergelijks niet vinden, maar het heeft niet geholpen. Wat nu? Als je eenmaal google gewend bent is internet explorer heel traag en irritant!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing