Waar vind ik mijn inschrijfnummer ziekenfonds?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Verzekeringen. Vragen over bankieren, belastingen, beleggen, cryptocurrency, lenen, sparen, sparen en uitkeringen en toeslagen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik wil graag een douche prothese voor bovenbeen amputatie ik wil graag weten hoe ik er aan kan komen
Goedenavond lezers,
Mijn naam is Mark en ben 19jaar. Ik ben vrijdag middag rond 13:00 aangereden door een auto met de scooter. De auto gaf geen voorrang waar zij dat wel had moeten doen en reed mij dus omver. Na het invullen van de europese schade formulier door de politie kon ik weer naar huis. Na het ongeluk had ik erg last van mijn been en heb nu een week lang vrij gevraagd voor werk. Mijn kleren zijn kapot en gescheurd door het ongeluk. Mijn scooter helm kwam ook tegen de grond. Mijn been heeft een paar wonden en vooral schaafwonden. Ik kan nu wel lopen alleen doet dat soms wel pijn, loop vooral mank en lijkt vooral gekneusd. Mijn scooter wordt maandag door een schade-expert berekend hoeveel de schade is. De scooter monteur zei dat hij waarschijnlijk totalllos wordt verklaard aangezien ik veel schade heb.
Ik heb nu 1 probleem die ik voor het ongeluk niet zou hebben gehad en dat is dat ik heel afhankelijk ben van mijn scooter. Valt vervangend vervoer hier ook onder? Ik vraag dit omdat een schade claim of vergoeding best lang kan duren. Mijn 2de vraag is wat kan ik allemaal claimen?
Mijn verzekeraar (klaverblad) gaf aan dat zij zich er niet mee bemoeien aangezien ik niet fout ben en dat ik erzelf achter aan moet gaan bij de verzekeraar van te tegenpartij. Vandaar dat ik het aan jullie vraag :)
Ik weet dat je je pakket mag aanpassen als je zwanger bent maar mag je je eigen risico ook aanpassen?
Ik heb nu al 10 maanden een lease auto waarbij mijn schade vrije jaren niet worden opgebouwd. Omdat ik mijn opgebouwde schadevrije niet wil laten vervallen wil ik mijn lease auto even dubbel verzekeren voor 1 maand. Kan dit zomaar? En is 1 maand genoeg om weer een heel jaar op te bouwen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing